جزییات فروش خودروی بستیون T77 اعلام شد

نحوه تکمیل وجه متقاضیان خودروی بستیون T77 اعلام شد. برند BMCARS در بخشنامه اخیر خود اعلام کرده که متقاضیان دارای شرایط می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز ۲۲ آذر تا ساعت ۲۴:۰۰ روز ششم دی ماه ۱۴۰۲ نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

بیشتر بخوانید

آریزو ۵ FL اسپرت، محصول جدید مدیران خودرو چه مشخصاتی دارد؟

آریزو ۵ FL اسپرت، جدیدترین محصول شرکت مدیران خودرو و برند ام وی ام است که به تازگی به بازار ایران عرضه شده است. این خودرو، نسخه فیس لیفت آریزو ۵ توربو است که با ظاهری اسپرت تر و امکانات جدید، انتظار می رود توجه بسیاری را در میان خودروهای هم رده به خود جذب کند.

بیشتر بخوانید

شرکت دانش‌بنیان ایرانی، عهده‌دار تولید سنسور و گرمکن صندلی خودروی جدید سایپا شد

توافق‌‎نامه همکاری مشترک میان شرکت طراحی و ساخت قطعات داخلی خودرو سایپا آذین و شرکت رویال توسعه پایدار با حضور روح‌الله دهقانی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور و محمدعلی تیموری، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در روز سه شنبه ۲۱ آذر ماه، در محل معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان به امضا رسید.

بیشتر بخوانید

مرسدس بنز AMG SL63 SE Performance معرفی شد

مرسدس بنز هیولای جدید خود را وارد خیابان ها کرده است. خودرویی با نام مرسدس بنز AMG SL63 SE Performance که به اندازه عنوان طولانی اش ویژگی برای غافلگیر کردن مخاطبانش دارد. برای این مرسدس یک رکورد را هم باید درنظر داشته باشیم: قوی ترین اس ال تمام دوران.

بیشتر بخوانید

قیمت جیلی آزکارا، خودرو وارداتی فرداموتورز به صورت علی الحساب اعلام شد

در ششمین مرحله عرضه خودروهای وارداتی از طریق سامانه یکپارچه، جیلی آزکارا، محصول جدید شرکت فرداموتورز با قیمت علی الحساب یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به فروش می رسد.

بیشتر بخوانید